Ocena strony 8


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Alkomaty policyjne

Zapewnienie sobie bezpieczeństwa na drodze to podstawa dla każdego kierowcy, zarówno tego, który podróżuje rzadko, jak i tego przemierzającego codziennie wiele kilometrów. My pomagamy państwu zapewnić sobie najlepszą ochronę, sprzedając alkomaty policyjne na użytek prywatny, firmowy czy też instytucjonalny. Nasze urządzenia są nowoczesne, bardzo dokładne we wszelkiego rodzaju pomiarach, a także bogate w różnorodne funkcje - oferujemy zarówno sprzęty najprostsze, jak również najbardziej specjalistyczne.

Alkomaty policyjne
570 0
2 Bobiniarki do folii

Zaskocz konkurencję innowacyjnym podejściem do produkcji! Bobiniarki do folii z naszej oferty to doskonały sposób na zwiększenie szybkości i efektywności Twojej pracy. Wyjątkowo wydajne, niezwykle precyzyjne i przede wszystkim niezawodne - takie są maszyny, które dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy. Każda z nich posiada mnóstwo funkcji, które znacznie ułatwią Ci codzienne obowiązki. Dzięki naszym bobiniarkom, Twoja folia zawsze będzie idealnie nawinięta, niezależnie od wielkości czy grubości. To gwarant sukcesu Twojej firmy!

Bobiniarki do folii
288 0
3 Przekładnie

Godne podkreślenia jest zresztą i to, że podmioty oferujące przekładnie dostosowują się do zmian zachodzących na rynku. To właśnie ich zaangażowanie przyczynia się do tego, że mamy do czynienia z rozwiązaniami coraz bardziej funkcjonalnymi nie bez znaczenia jest zaś i to, że ogromne wysiłki poszczególnych firm przyczyniają się i do spadku cen kolejnych modeli.

Przekładnie
529 0
4 Taśmy przenośnikowe

Jeśli potrzebne są Państwu wytrzymałe i użyteczne taśmy przenośnikowe zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo liczne produkty, jakie przygotowaliśmy dla Państwa w atrakcyjnych cenach. Taśmy przenośnikowe, jakie Państwu oferujemy to najwyższa jakość stosowanych u nas rozwiązań.

Taśmy przenośnikowe
568 0
5 Zbiorniki na wodę

W naszym katalogu produktowym znajdziecie Państwo rozwiązania, który idealnie sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej naszej firmy, gdzie zaprezentowane zostały nasze produkty oraz liczne korzyści, jakie ze sobą niosą. Proponowane przez nas zbiorniki na wodę pitną wykonane są z najwyższej jakości, bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Zbiorniki na wodę
343 0
6 CCTV Łódź

Wśród wielu usług wykonywanych przez naszą firmę znajduje się miedzy innymi instalacja telewizji CCTV. Znajdziesz nas w Łodzi. Monitoring poprzez systemy dozorowe to rozwiązanie polecane do obiektów użytku publicznego, ale sprawdzi się również w przypadku posesji prywatnych. W ramach oferty wykonujemy też montaż kamer IP. Zapraszamy do kontaktu

CCTV Łódź
541 0
7 Sklep spawalniczy

Sklep spawalniczy to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, co niezbędne do prowadzenia prac spawalniczych. Oferuje szeroki wybór sprzętu, od spawarek i elektrod, po osłony ochronne i narzędzia do obróbki metalu. Sklep spawalniczy jest idealnym miejscem zarówno dla profesjonalnych spawaczy, którzy potrzebują wysokiej jakości sprzętu, jak i dla amatorów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem. Wyszkolona kadra pracowników chętnie doradzi w doborze odpowiednich narzędzi i materiałów oraz udzieli fachowych porad dotyczących technik spawania.

Sklep spawalniczy
90 0
8 Profesjonalny regulator temperatury

Jeżeli poszukują państwo profesjonalnych regulatorów temperatur, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami. Banalnie proste w obsłudze i niezwykle skuteczne w działaniu - tak najkrócej opisać można inteligentne termostaty, które wspomogą państwa działania mające na celu utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Profesjonalny regulator temperatury
261 0
9 Program dla biur rachunkowych

Programy dla biur rachunkowych pomagają organizować przyszłość firmy czyli fundusze oraz wydatki, dzięki którym można planować całe strategie biznesowe. Oprócz takich programów, nowością na rynku jest podpis elektroniczny, który zauważyć można w coraz większej liczbie publicznych placówek. Każdy dobry program dla biur rachunkowych musi mieć zaimplementowaną obsługę podpisu elektronicznego

Program dla biur rachunkowych
279 0
10 Redlery do zboża

W ofercie przedsiębiorstwa POM Kalisz, które projektuje, produkuje i montuje różnego rodzaju obiekty magazynowe i suszarnie dla ziaren zbóż, rzepaku, nasion czy pelletu, znajdziecie Państwo między innymi przenośniki łańcuchowe, czyli redlery. Te wykonane z blachy ocynkowanej, nowoczesne, proste w obsłudze, stabilne i trwałe urządzenia zapewniają bezpieczny i niezawodny transport poziomy materiałów sypkich. Proponujemy urządzenia o różnorodnych parametrach technicznych, np. o wydajności 50t/h, 80t/h oraz 130t/h.

Redlery do zboża
489 0
11 Polski producent maszyn pakujących

Naszą firmę Teccon tworzą przede wszystkim ludzie, których połączyła wspólna pasja do najnowocześniejszych technologii. Owocem tego jest to, że jako polski producent maszyn pakujących, urządzeń do paletyzacji i transporterów każdego dnia możemy chwalić się coraz to nowymi technologiami. Nasze projekty wyróżniają rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Polski producent maszyn pakujących
197 0
12 Żywice epoksydowe

Prezentowane na naszej stronie internetowej materiały budowlane, cieszą się popularnością wśród właścicieli zakładów produkcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami żywic epoksydowych, z których wykonane są nasze posadzki przemysłowe. Charakteryzują się one doskonałą odpornością na działanie wielu niekorzystnych czynników, jak wahania temperatur, uszkodzenia mechaniczne, czy działanie preparatów chemicznych. Dodatkowo, stanowią zabezpieczenie przed poślizgiem, nawet w pomieszczeniach i dużej wilgotności.

Żywice epoksydowe
181 0
13 Software development

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi systemami informatycznymi od wielu lat. Zakres naszych działań to między innymi tworzenie oprogramowania dla firm. W ramach tej działalności, zapewniamy między innymi dokładny opis realizowanych aplikacji oraz ich pełną specyfikację wraz z wykorzystywanym językiem.

Software development
517 0
14 IT outsourcing

W dzisiejszych czasach praktycznie każda firma oparta jest na działaniach informatycznych. Nie każdego jednak stać na zatrudnienie informatyków, którzy będą kontrolować infrastrukturę informatyczną firmy. Warto wobec tego zainwestować w outsourcing IT, czyli informatyczny. Specjaliści z firmy z zewnątrz profesjonalnie zajmą się kwestiami, od którymi my sami nie jesteśmy specjalistami. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala zminimalizować koszty związane z zatrudnianiem i szkoleniem nowych pracowników, ograniczyć koszty stałe, a także zapewnia dostęp do specjalistów z wielu dziedzin.

IT outsourcing
460 0
15 Myjka do warzyw

W ofercie naszej firmy znajdują się takie komponenty linii technologicznej, jak myjka do warzyw i owoców. Dzięki zamontowanym natryskom wodnym, wszystkie produkty zostają dokładnie oczyszczone z zanieczyszczeń. Każdy element konstrukcji został wykorzystany z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Myjka do warzyw
161 0
16 Stół do rozkroju szkła

W ofercie naszego sklepu można znaleźć urządzenia przydatne podczas obróbki różnego rodzaju materiałów. Możemy zaproponować między innymi stół do rozkroju szkła - zarówno laminowanego, jak i float. Wyroby charakteryzują się bezpieczeństwem w ładowaniu oraz dokładnością w cięciu, a także wysokim efektem i stabilnością.

Stół do rozkroju szkła
232 0
17 Wynajem kserokopiarek Poznań

Prowadzisz małą firmę i nie chcesz inwestować w drogi sprzęt? Jeśli tak, wynajem kserokopiarek może być rozwiązaniem dla Ciebie! Wypożyczymy Ci sprzęt, który będzie odpowiadał zapotrzebowaniu Twojego przedsiębiorstwa - dzięki temu nie będziesz ponosić dodatkowych koszów! Działamy na terenie Poznania - jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się!

Wynajem kserokopiarek Poznań
466 0
18 Przechowywanie narzędzi

Jeśli potrzebny jest Państwu sposób, za pomocą którego możliwe jest pzrechowywanie w odpowiedniej formie licznych narzędzi, jakie znajdują się w naszych domach, warsztatach czy też garażach polecamy Państwu oferowane przez nas niezwykle wytrzymałe, a przede wszystkim funkcjonalne skrzynki narzędziowe.

Przechowywanie narzędzi
495 0
19 Robotyka

Roboty przemysłowe to nie tylko precyzja i wysoka jakość pracy. Robotyka jest naszą pasją i specjalnością. Projektujemy, budujemy, wdrażamy nowe systemy – wszystko aby usprawnić pracę Twojej firmy przy widocznych oszczędnościach wynikających z automatyzacji procesu technologicznego. Zajmujemy się także całym procesem wdrażania robotów przemysłowych w Państwa firmach. Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą.

Robotyka
332 0
20 pompy Metalchem

Firma dostarcza rozwiązań technologicznych związanych z odprowadzaniem ścieków. Pompy Metalchem są przeznaczone do usuwania płynnych odpadów przemysłowych i sanitarnych oraz osadów. Dostępne są również strumienice do napowietrzania i mieszania ścieków. Produkt jest wykonany z kwasoodpornego tworzywa i ułatwia gospodarowanie odpadami.

pompy Metalchem
232 0
21 drukarki UV

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, a wśród nich drukarki UV, DTG - nowe i używane oraz niezbędne do nich akcesoria. Zajmujemy się sprzedażą maszyn dwóch marek wiodących w branży poligraficznej: Apex oraz Smart Jet, natomiast w atramenty zaopatrujemy się u Image Armor.

drukarki UV
467 0
22 Wynajem kserokopiarek Warszawa

W każdym biurze niezbędny jest sprzęt do kopiowania, aby usprawnić codzienną prace. Oferujemy wynajem funkcjonalnych kserokopiarek i drukarek czarno-białych oraz kolorowych. Wszystkie nasze sprzęty posiadają funkcję łączenia z Internetem. Świadczymy usługi stacjonarnie w Warszawie oraz można kontaktować się pod numerem telefonu lub adresem e-mail.

Wynajem kserokopiarek Warszawa
229 0
23 Serwis elektrowrzecion

Dokładność oraz precyzja - to podstawa działania, jeśli chodzi o skuteczną naprawę urządzeń przemysłowych. Nie każdy może sprostać tym wymaganiom. Potrzebne są wiedza, doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne. Przedsiębiorstwo Fumak spełnia wszystkie te warunki, oferując profesjonalny serwis elektrowrzecion. Zajmujemy się takimi markami jak DAEWOO, CHIRON, RECKERTH, MITSUBISHI, FAG oraz wieloma innymi. Pełna lista została zamieszczona na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

Serwis elektrowrzecion
30 0
24 Kurtyny paskowe

Zróżnicowanym zastosowaniem w wielu branżach, w tym chociażby przetwórstwie spożywczym, odznaczają się kurtyny paskowe użytkowane w bramach wyładunkowych oraz w chłodniach. Do ich produkcji użytkowany jest materiał PCW, którego zaletami jest chociażby redukowanie poziomu hałasu czy zapobieganie przenikaniu kurzu.

Kurtyny paskowe
466 0
25 Miernik napięcia

W ramach naszej oferty udostępniamy niezawodny i profesjonalny miernik napięcia, który cieszy się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Posiadamy przyrządy które są przeznaczone do pomiaru napięcia stałego i przemiennego oraz rezystancji nawet w przypadku trudnych warunków środowiskowych. Fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy, to dla nas priorytet! Zgłoś się do nas już dziś, aby poznać szczegóły oferty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Miernik napięcia
444 0
26 Zgrzewarka folii

Jeżeli zależy Ci na znalezieniu dobrej i taniej maszyny do pakowania, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia solidnie wykonane, wydajne i bardzo proste w obsłudze, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, m.in. zgrzewarkę do folii. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

Zgrzewarka folii
82 0
27 Program do gabinetu lekarskiego

Oferujemy program do gabinetu lekarskiego - funkcjonalne oraz skuteczne narzędzie, które pozwoli ich właścicielom na odpowiednie zorganizowanie swojej działalności i odniesienie sukcesu. Nasza propozycja pod tym względem jest niezwykle atrakcyjna - znajdziesz w niej rozwiązania, które bez wątpienia sprawdzą się także w Twoim przedsiębiorstwie. Wybierz nasze oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego i zacznij rewolucję w zarządzaniu informacją już dziś!

Program do gabinetu lekarskiego
433 0
28 Filtry kieszeniowe

Wychodząc naprzeciwko wysokiemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości filtry kieszeniowe, firma Eu Filter stworzyła asortyment produktów, które posiadają doskonałe właściwości jakościowe, wydajnościowe oraz wytrzymałościowe na intensywną pracę. Nasi fachowcy z chęcią doradzą wybór odpowiedniego rozwiązania.

Filtry kieszeniowe
504 0
29 Chemia techniczna

Wśród dostępnych na naszej stronie internetowej produktów, znajdą Państwo również takie, które świetnie sprawdzą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Chemia techniczna od Transcorn, to środki konserwujące, antyadhezyjne, smarne, a także żywice dejonizacyjne oraz ciecze dielektryczne. Kup i sprawdź ich atuty.

Chemia techniczna
48 0
- Dodaj swoją stronę
© 2024 www.ntlublin.pl