Ocena strony 4


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Psychiatra wizyty domowe Warszawa

W naszym ośrodku zdrowia pracują wielcy specjaliści, których życiowym celem jest pomaganie innym. Oferujemy zainteresowanym między innymi pomoc psychiatryczną oraz wizyty domowe w Warszawie - nasi specjaliści w tej dziedzinie są uprawnieni do tego, aby przepisywać leki na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i tym samym pomagać w walce z problemami. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą sobie pomóc i zyskać spokój ducha.

Psychiatra wizyty domowe Warszawa
304 0
2 Dom seniora ceny

W naszym domu seniora oferujemy atrakcyjne ceny pobytowe w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Obok standardowych kwot w naszej placówce mają miejsce promocje. Obejmują one np. dodatkowe bezpłatne pakiety rehabilitacyjne lub inne udogodnienia. Skierowane są do osób, które zawarły z nami nowe umowy. Zachęcamy do śledzenia promocji!

Dom seniora ceny
581 0
3 Rehabilitacja domowa

Nasz szpital prywatny zapewnia opiekę w postaci fizjoterapii dla osób po urazach, kontuzjach, wypadkach, operacjach. Rehabilitacja domowa to dobre rozwiązanie dla wszystkich pacjentów, którzy mają utrudniony dostęp lub dojazd do naszej kliniki. Systematycznie wykonywane ćwiczenia z udziałem specjalisty pomagają odzyskać sprawność.

Rehabilitacja domowa
591 0
4 Protetyk Kraków

Szukasz dobrych specjalistów takich jak np. protetyk lub dentysta w Krakowie? Nowoczesny gabinet stomatologiczny oferuje Państwu szereg usług z zakresu stomatologii i ortodoncji, abyście mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długie lata. Ponadto nasi pracownicy zapewnią Ci profesjonalną obsługę oraz poradę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając maksymalny komfort. Już dziś odwiedź nasz gabinet stomatologiczny. Serdecznie zapraszamy.

Protetyk Kraków
76 0
5 Dzbanek alkalizujący wodę

Domowe urządzenie, które pomoże w odkwaszeniu organizmu! W naszym sklepie znajdziesz dzbanek alkalizujący wodę. Dzięki jego zastosowaniu pH płynu podwyższa się do 8,5 – 9,5, co pozwala na oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji. Regularne używanie urządzenia pozwala uniknąć groźnej dla zdrowia kwasicy.

Dzbanek alkalizujący wodę
350 0
6 Masaż bańką chińską Radom

Pomoże zwalczyć cellulit, ujędrni i wygładzi skórę, poprawi krążenie i ułatwi usunięcie toksyn z organizmu. Masaż bańką chińską przyniesie także ukojenie. Ten rodzaj zabiegu nie jest wskazany u kobiet w ciąży oraz w trakcie menstruacji, a także u osób z zaburzeniami krzepliwości krwi i żylakami. Usługi wykonujemy w domu pacjenta - dojazd na terenie Radomia.

Masaż bańką chińską Radom
484 0
7 Diagnostyka autyzmu

Rodzice, nauczyciele i pozostali opiekunowie, którzy zauważyli u dziecka niepokojące zaburzenia w komunikacji werbalnej i pozawerbalnej dziecka powinni poddać swojego podopiecznego odpowiednim badaniom. Diagnostyka autyzmu pozwoli na wczesne wykrycie choroby i podjęcie odpowiedniej terapii objawowej.

Diagnostyka autyzmu
112 0
8 Aparaty słuchowe Bydgoszcz

Nasza oferta aparatów słuchowych kierowana jest do wszystkich osób, które chcą poczuć komfort i lepszą jakość odsłuchu. Najlepsze aparaty słuchowe: Bydgoszcz Audiofon Brzoza - wejdziesz i przekonasz się, że to dobry wybór! Zapraszamy wszystkich na konsultacje oraz zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. Polecamy produkty tylko najlepszej jakości, trwałości, funkcjonalności... Jeśli są Państwo zainteresowani dobrymi rozwiązaniami.

Aparaty słuchowe Bydgoszcz
583 0
9 Mezoterapia Gdańsk

Nasz salon cieszy się duża renomą, a zatrudniani pracownicy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zajmowaniu się klientami. Zlokalizowany w Gdańsku Ultraderm oferuje możliwość skorzystania z mezoterapii, czyli specjalistycznego zabiegu rewitalizującego skórę. Polega na iniekcji preparatów witaminowych oraz mineralnych.

Mezoterapia Gdańsk
501 0
10 Klinika dentystyczna

Każdy ortodonta w Warszawie i każdym innym, większym mieście powie, że prosty zgryz to cecha, o którą warto zadbać już od najmłodszych lat. Obecna technika pozwala na prostowanie zgryzu również u osób dorosłych i tego typu zabiegi są coraz bardziej popularne. Specjaliści z kliniki dentystycznej Dentalux zapraszają na konsultacje.

Klinika dentystyczna
231 0
11 Ogniwa

SOLEO PV to firma, która specjalizuje się w sprzedaży najlepszych systemów fotowoltaicznych. Tylko tutaj znajdziesz tak funkcjonalne oraz tanie baterie, ogniwa, czy całe elektrownie słoneczne, cieszące się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy wszystkie osoby, chcące oszczędzić - do inwestycji w te ekologiczne rozwiązania!

Ogniwa
37 0
12 Gilzy papierosowe

Nasza firma znana jest jako producent akcesoriów przeznaczonych do samodzielnego wytwarzania wyrobów tytoniowych. Jeśli lubicie więc zapalić to koniecznie przyjrzyjcie się naszym propozycjom. Znajdziecie w nich gilzy papierosowe najwyższej jakości, które można nabyć w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo polecamy nowoczesne filtry acetatowe, które w pewnym stopniu oczyszczają dym z substancji smolistych, dzięki czemu minimalizują zagrożenie zdrowia. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Gilzy papierosowe
105 0
13 Producenci pasz dla kur

Nasza firma zajmuje się produkcją pasz dla kur. Jeżeli interesują Państwa tylko najlepsi producenci pasz dla kur to nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie oferujemy pasze dla kur oraz zwierząt hodowlanych.

Producenci pasz dla kur
227 0
- Dodaj swoją stronę
© 2018 www.ntlublin.pl