Ocena strony 3


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Relokacja fabryk

Usługi przewozowe obejmują szeroki zakres usług związanych z transportem towarów i ludzi z jednego miejsca do drugiego. Jednym z takich usług jest relokacja fabryk, która polega na przeniesieniu całej fabryki w inne miejsce. Ten proces jest niezwykle skomplikowany i wymaga precyzji oraz organizacji. Usługi relokacyjne fabryki obejmują demontaż, pakowanie, załadunek, transport i instalację wszystkich maszyn oraz urządzeń w nowym miejscu. Dzięki usługom przewozowym, firmy mają możliwość przeniesienia swojej produkcji w inne miejsce i osiągnięcia większej efektywności oraz dostępu do nowych rynków.

Relokacja fabryk
340 0
2 Księgowość

Zatrudniające doświadczonych specjalistów biuro księgowe z Piaseczna koło Warszawy zaprasza do współpracy. Tym, co możemy zaoferować naszym partnerom biznesowym, jest bezwzględny profesjonalizm i sumienność wykonywanych zleceń. Dzięki temu klienci, którzy do tej pory skorzystali z usług naszej firmy, byli całkowicie zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu.

Księgowość
405 0
3 Optymalizacja podatkowa

Aby sprostać specyficznym potrzebom klientów, szczególnie podmiotów gospodarczych, regularnie poszerzamy ofertę naszych usług. Do głównych wykonywanych w Koryfeusz, należy optymalizacja podatkowa, doradztwo z tej dziedziny, a także porady dotyczące prowadzenia korporacji i transakcji kapitałowych. Zajmujemy się również rozwiązywaniem sporów, bierzemy udział w mediacjach. W swojej działalności kierujemy się jak najlepiej pojętym interesem klienta, a także przestrzeganiem etyki zawodowej.

Optymalizacja podatkowa
201 0
4 Pomoc w oddluzaniu chwilowek

Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z zadłużeniem. Szczególnie w ostatnich latach wzrosła liczba osób, które mają problem z nadmiarem zobowiązań finansowych, do czego przyczyniają się łatwo dostępne pożyczki. Pomoc w oddłużaniu z chwilówek rozpoczyna się od przygotowania niezbędnych dokumentów wykazujących bieżącą sytuację finansową klienta.

Pomoc w oddluzaniu chwilowek
285 0
5 ubezpieczenie AC

Zachęcamy do przejrzenia naszej szerokiej oferty jaką Państwu oferujemy. Wśród naszych ofert w szczególności oferujemy Państwu nasze ubezpieczenie AC, które nie musi być drogim dodatkiem. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze klienta oraz wieloletniemu doświadczenia potrafimy doradzić Państwu najlepszą ofertę ubezpieczeń OC oraz AC. W swojej ofercie nie brakuje nam innych ubezpieczeń takich jak ubezpieczenia mieszkania oraz firmowe. Wszystkie ubezpieczenia starannie dopasujemy do danego klienta. Zapraszamy na naszą stronę.

ubezpieczenie AC
321 0
6 Bankructwo konsumenckie

Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych w sprawie zadłużenia. Bankructwo konsumenckie to rodzaj upadłości, który dotyczy przede wszystkim osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, ale mówi się o niej także w kontekście byłych przedsiębiorców. Skutkuje objęciem majątku przez syndyka, który rozpoczyna proces oddłużania.

Bankructwo konsumenckie
274 0
7 obsługa sklepów internetowych

Nasza firma otwiera nowe możliwości przed mniejszymi i większymi przedsiębiorcami, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowny zakup lub wynajem przestrzeni magazynowej oraz systemu magazynowego. Obsługa sklepów internetowych to rozwiązanie, które w pełni odciąża zespół handlowców oraz zarząd, zapewniając swobodę działania.

obsługa sklepów internetowych
468 0
8 Franczyza sklep spożywczy

System oparty na sprzedaży m.in. usług i towarów w ramach partnerstwa dwóch osobnych przedsiębiorstw to franczyza. Sklep spożywczy świadczący usługi handlowe jest przykładem działalności, który wchodzi w skład takiego modelu biznesowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i Twoja firma znalazła się pod szyldem naszej znanej marki.

Franczyza sklep spożywczy
567 0
9 Beps

Czy wiesz, czym jest BEPS? To sposób na zmaganie się z nieuczciwym unikaniem opodatkowania. Kancelaria WTS Saja zajmuje się reprezentowaniem klientów oraz informowaniem o zachodzących w polskim prawie zmianach. Przekazujemy wiedzę z zakresu postępowania zgodnego z obowiązującymi normami należności. Na rynku działamy od 2004 roku. Świadczymy pomoc w kraju oraz za granicą, w tym w również w Azji, USA oraz Ameryce Południowej. Zajmujemy się cenami transferowymi, wspieraniem obcokrajowców oraz opłatami dochodowymi od osób fizycznych i prawnych.

Beps
226 0
10 Usługi księgowe

W kwestii finansów oraz prowadzenia odpowiedniej ewidencji niezbędna jest pomoc zaufanego, doświadczonego profesjonalisty. Biuro rachunkowe Exactly z Wrocławia oferuje swoje usługi księgowe. Opieramy swoją ofertę o lata doświadczeń branżowych, najwyższe kwalifikacje jakie posiadają nasi pracownicy oraz nastawienie na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W efekcie udało nam się stworzyć wyjątkowo atrakcyjną ofertę, w której wysokiej jakości usługi księgowe idą w parze z elastycznie dostosowywanymi warunkami współpracy.

Usługi księgowe
484 0
11 Biuro doradztwa personalnego

Szukasz dobrego pracownika do branży logistycznej, IT, morskiej lub działu obsługi klienta? Sprawdź usługi, jakie oferuje nasze biuro doradztwa personalnego. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my znajdziemy dla Ciebie idealnego pracownika. Ponadto w ramach naszych działań zajmujemy się również employer brandingiem.

Biuro doradztwa personalnego
233 0
- Dodaj swoją stronę
© 2023 www.ntlublin.pl