Ocena strony 3


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 trendy HR

Miejsce, w którym spotykają się rekruterzy i pracodawcy, agencje i headhunterzy - swoisty marketplace w poszukiwaniu pracowników! Nasz portal to odpowiedź na wiodące trendy HR. Staramy się, by proces rekrutacji przebiegał znacznie sprawniej, niż z wykorzystaniem tradycyjnych metod, łączymy ogromne liczby ludzi i wykorzystujemy crowdsourcing, a wszystko po to, by łatwiej i szybciej znajdować nowych kandydatów dla Ciebie!

trendy HR
350 0
2 Kancelaria kredytowa Sosnowiec

Zespół doradców świadczy usługi w zakresie udzielania porad dla osób lub przedsiębiorstw, znajdujących się w skomplikowanej sytuacji finansowej. Kancelaria kredytowa oferuje doradztwo ekonomiczne i wsparcie w udzielaniu pożyczek bankowych na terenie Sosnowca oraz innych miejscowości województwa śląskiego.

Kancelaria kredytowa Sosnowiec
404 0
3 Kasy fiskalne

Dzięki naszym urządzeniom zabezpieczysz pieniądze, które masz w sklepie i będziesz miał kontrolę nas sprzedawanym towarem. Oferowane przez nas kasy fiskalne nadają się do każdego rodzaju sklepu. W naszej ofercie posiadamy także wagi do produktów o szuflady, które dodatkowo zabezpieczą środki finansowe.

Kasy fiskalne
154 0
4 Wynajem długoterminowy

Jeśli poszukujecie państwo atrakcyjnej i korzystnej alternatywy dla kupna osobowych aut firmowych, proponujemy wynajem długoterminowy. Oferta GO-leasing to nowoczesny, sprawdzony i bardzo praktyczny sposób finansowania i użytkowania pojazdów. Klient uiszcza jedynie stałą miesięczna opłatę, której wysokość uzależniona jest od czasu trwania wynajmu oraz klasy udostępnionego samochodu. Pozostałe koszty, w tym związane z serwisowaniem oraz zmianą ogumienia ponosi wypożyczalnia.

Wynajem długoterminowy
531 0
5 Biura rachunkowe Trójmiasto

Zachęcamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Wektor z województwa pomorskiego, jaką zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej, a wśród których znajdziecie liczne usługi księgowe. Cennik udostępniony został przez nas dla naszych klientów. Szczegóły realizowanych przez nas zleceń pozwolą Wam na znalezienie u nas odpowiedniej pomocy ze strony naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów. Zajmujemy się sporządzaniem zestawień podatkowych dla przedsiębiorstw, ale również prowadzimy księgi handlowe czy przychodów i rozchodów.

Biura rachunkowe Trójmiasto
385 0
6 Długoterminowy wynajem aut

Jeśli interesuje Państwa profesjonalny, długoterminowy wynajem aut, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy duży wybór pojazdów, o różnorodnym zastosowaniu. Nasza flota spełnia wymogi bezpieczeństwa oraz posiada aktualne przeglądy techniczne. W ramach naszych usług możliwy jest również wynajem wyposażenia dodatkowego.

Długoterminowy wynajem aut
248 0
7 Drzwi zewnętrzne ze stali

Z myślą między innymi o obiektach użyteczności publicznej, przemyśle, gospodarstwach rolnych, czy też firmach handlowo-usługowych, w ofercie przygotowany został także wybór uniwersalnych drzwi zewnętrznych stalowych. Dostępne są również warianty ognioodporne, dźwiękoszczelne oraz dymoszczelne. Zapraszamy.

Drzwi zewnętrzne ze stali
285 0
- Dodaj swoją stronę
© 2019 www.ntlublin.pl