Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kontakt Simon

Dobrze zabezpieczone gniazdko jest niezbędne jeśli masz małe dzieci. Kontakt marki Simon, to najwyższej jakości gniazda wtyczkowe. Posiadamy je w wersji z uziemieniem, bez uziemienia, a także modele z pokrywą zabezpieczającą. W naszym asortymencie oprócz gniazdek mamy również przyciski, włączniki światła, ramki i różnego rodzaju osprzęt elektroniczny.

Kontakt Simon
166 0
2 Systemy przeładunkowe

Firma Techniqroll oferuje Państwu wysokiej jakości systemy przeładunkowe. Nasze pomosty przeładunkowe stanowią idealnie rozwiązanie w przestępnej cenie na rynku. Ciągłe udoskonalenie naszej obsługi i sprzedaż pomostów przeładunkowych dało nam stabilny udział na rynku europejskim jako fachowy dostawca systemów przeładunkowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą dotyczącą pomostów przeładunkowych na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z nami. Zaufam firmie, która zaufała doświadczeniu.

Systemy przeładunkowe
100 0
3 Agencja nieruchomości Chełm

Nasza agencja nieruchomości z Chełmu skupia najlepsze oferty z całego rejonu. Jeśli zależy Ci na wynajmie mieszkania, kupnie domu lub działki - już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nieustannie aktualizujemy naszą bazę nieruchomości, abyś mógł znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Działalność naszej firmy nie ogranicza się jedynie do prezentowania ofert. Zapewniamy Państwu również fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Nie czekaj. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Wspólnie spełnimy Twoje marzenia.

Agencja nieruchomości Chełm
288 0
4 Przeglądy budynków Warszawa

Nasza oferta obejmuje sieci marketów, stacje paliw, magazyny, biura i wspólnoty mieszkaniowe, w których przeprowadzamy przeglądy budynków. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy - należą do nich pomiary elektryczne, a także kominiarskie oraz analiza szczelności instalacji gazowych. Nasi specjaliści zajmują się również reprezentacją inwestorów na terenie budowy.

Przeglądy budynków Warszawa
157 0
5 Płyty warstwowe drewniane

Nasza firma zajmuje się tworzeniem i sprzedażą konstrukcji remontowych oraz instalacji działowych. Proponujemy różnorodne rozwiązania, w tym płyty warstwowe drewniane, o grubości od 4 do 15 mm. Mogą być one wykonane m.in. z sosny, dębu, modrzewia czy świerku. Rdzeń stworzony jest z polistyrenu ekstrudowanego.

Płyty warstwowe drewniane
105 0
6 Wibratory do betonu

Odpowiednie zagęszczenie materiału przez pozbycie się z niego pęcherzyków powietrza to gwarancja trwałości - by ją osiągnąć, warto więc zainwestować w profesjonalny sprzęt. Oferujemy Państwu wibratory do betonu, dzięki którym masa będzie maksymalnie spoista i jednolita, a wykonane z niej stropy i posadzki wytrzymają lata. Do urządzeń można podłączyć pompę wodną.

Wibratory do betonu
388 0
7 Oświetlenie przemysłowe

Jesteś właścicielem hali produkcyjnej i zatrudniasz wielu ludzi? Jeżeli tak - zainwestuj w oświetlenie przemysłowe. Jest to najlepsza metoda na zwiększenie wydajności Twoich pracowników bez narażania się na duże koszty. Nasza firma ma w sprzedaży linie świetlne oraz lampy LED, które nie tylko poprawią jakość pracy osób na sali, ale także zmniejszą zużycie prądu!

Oświetlenie przemysłowe
342 0
8 Ocieplenia pianką pur małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Eco Hausters, która specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia dla domów i mieszkań. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się ocieplenia pianką PUR, które pozwalają na stworzenie odpowiedniej izolacji budynku. Jest to materiał rozszerzający się podczas montażu, dzięki czemu szczelnie wypełnia wszystkie miejsca, tworząc nieprzepuszczalną warstwę, nie dopuszczającą do strat ciepła. Jego zaletą jest także trwałość, dzięki której nie trzeba go uzupełniać z czasem.

Ocieplenia pianką pur małopolskie
22 0
9 Ustroń nieruchomości

Jeśli szukasz luksusowego mieszkania, które znajduje się na nowoczesnym, zadbanym osiedlu to oferta nasze osiedle jest właśnie dla Ciebie. Sprzedawane przez nas nieruchomości znajdują się na osiedlu w Ustroniu, w dzielnicy znajdującej się blisko lasu, dzięki czemu stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku.

Ustroń nieruchomości
347 0
10 wiercenie diamentowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu robót budowlanych. W naszej ofercie znajduje się wiercenie diamentowe, do którego używamy profesjonalnego sprzętu. Taka technika pozwala na np. dokładne cięcie żelbetu, wiercenie w nim otworów oraz frezowanie betonu. Nasza metoda nie powoduje uszkodzeń powierzchni, a wykonane odwierty będą mieć dokładnie wymaganą średnicę z gładkimi krawędziami.

wiercenie diamentowe
533 0
11 Giętarka do drutu

Wszędzie tam, gdzie potrzebne będzie kształtowanie podłużnych wyrobów metalowych przyda się giętarka do drutu. Narzędzie wykorzystać można również do obróbki prętów zbrojeniowych o grubszych średnicach. W ofercie posiadamy modele zarówno o pojedynczym, jak i podwójnym łożyskowaniu, a także wyposażone we wkładki regulujące.

Giętarka do drutu
444 0
12 Dachy z trzciny

Jesteśmy firmą, która proponuje Państwo wyjątkowe rozwiązania budowlane. Od dawna zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich, a naszą specjalnością są dachy z trzciny. Ich rosnąca popularność spowodowana jest faktem, iż jest to rozwiązanie ekologiczne oraz zapewniające doskonałe warunki mieszkaniowe - utrzymanie ciepła zimą i chłodu latem.

Dachy z trzciny
217 0
13 Keramzyt

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych. Rozbudowaliśmy naszą ofertę o sprzedaż Keramzyt u w rozmiarach 8/16 mm, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni zielonej, porządkując ją i uwydatniając piękno roślin. Dzięki zastosowaniu różnorodnych, naturalnych materiałów możemy zapewnić, że sprawdzą się one przed każdym domem. Zapobiegną one utracie wilgoci z gleby oraz wzrostowi chwastów w pobliżu wszystkich roślin.

Keramzyt
63 0
14 wciągniki

Jesteśmy doświadczonym i cenionym w branży sprzedawcą lin stalowych i wysokiej jakości zawiesi, czy też innego osprzętu potrzebnego przy transporcie, jak i przeładunku różnego rodzaju towarów. W ofercie posiadamy produkty łańcuchowe, pasowe, a także wężowe, które doskonale sprawdzą się w firmach transportowych, czy też produkcyjno-usługowych.

wciągniki
325 0
15 Osuszanie ścian

Wilgoć, grzyby i wszelkie inne niechciane naleciałości znajdujące się na murach potrafią sprawić, że po dłuższym czasie użytkowania lokalu ten zaczyna z zewnątrz gnić bądź namakać, a interwencja specjalistów kosztuje duże pieniądze. Osuszanie ścian, jakim zajmujemy się w zakresie działalności naszej firmy to usługa, w obrębie której przy pomocy zaawansowanego technicznego oprzyrządowania pozbędziemy się niechcianych elementów z dowolnego budynku. Realizujemy też izolację fundamentów czy iniekcję krystaliczną.

Osuszanie ścian
545 0
16 Uszczelki samoprzylepne

Do montażu jakichkolwiek konstrukcji niezbędne są akcesoria gwarantujące jej stabilność i chroniące ją przed uszkodzeniem. Uszczelki samoprzylepne to wygodne narzędzia, które pomagają prawidłowo utrzymać poszczególne elementy. Oprócz tego zabezpieczają przed hałasem i - dzięki wykorzystaniu pianki poliuretanowej - posiadają właściwości termoizolacyjne.

Uszczelki samoprzylepne
190 0
17 Rolety zewnętrzne Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Oktom z Warszawy, która działa w branży elementów wykończeniowych dla budownictwa już od 1998 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna plastikowe oraz aluminiowe znanych i cenionych producentów. Proponujemy także akcesoria okienne, jak rolety zewnętrzne, żaluzje, plisy, zasłony i wiele innych.

Rolety zewnętrzne Warszawa
363 0
18 Rury osłonowe

Szukasz sposobu na ochronę kabli lub instalacji telekomunikacyjnej przed słońcem, mrozem lub wodą? Zamów rury osłonowe w naszej firmie. Oferujemy szeroki wybór materiałów o różnych długościach i przekrojach. Każdy towar przed wysyłką dokładnie sprawdzamy. Zamówienie dostarczamy pod wskazany przez klienta adres.

Rury osłonowe
243 0
19 Zabezpieczenia ogniochronne

Doświadczoną firmą, która wykonuje zabezpieczenia antykorozyjne oraz zabezpieczenia ogniochronne jest Techrom. Udział w dużych inwestycjach budowlanych, gdzie aplikowane były najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń jest dodatkowym gwarantem stabilności i rzetelności firmy. Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia strony internetowej.

Zabezpieczenia ogniochronne
533 0
20 Panele fotowoltaiczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ekologiczne rozwiązania z zakresu pobierania i użytkowania energii elektrycznej. Innowacyjny pomysł na wprowadzenie instalacji solarnych przerodził się w masowe zainteresowanie tego typu funkcjami. My w swoim asortymencie udostępniliśmy profesjonalne panele fotowoltaiczne, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Wybierz oszczędność i ekologię już dziś - zachęcamy do współpracy na najwyższym poziomie! Czekamy właśnie na Ciebie...

Panele fotowoltaiczne
197 0
21 Taśmy uszczelniające

Przedstawiamy ofertę sprawdzonych uszczelnień budowlanych o szerokich zastosowaniach. Taśmy uszczelniające z wysokiej jakości tworzywa mają właściwości rozprężające, dzięki czemu skutecznie i szybko wypełniają fugi oraz przestrzenie dylatacyjne w budownictwie. To tworzywo w pełni odporne na działanie szkodliwych czynników.

Taśmy uszczelniające
222 0
22 Atex

Członkostwo w Unii Europejskiej nakłada na polskie firmy obowiązek dostosowania się do wielu ustaw - jedną z nich jest dyrektywa ATEX. Określa ona podstawowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasza firma zajmuje się wykonaniem oceny zagrożenia wybuchu i wyznaczeniem stref możliwego niebezpieczeństwa.

Atex
357 0
23 Panele słoneczne Kraków

Wszyscy pragniemy żyć w zdrowym otoczeniu, oddychać czystym powietrzem i spacerować pośród żywej, naturalnej zieleni. Ponadto pragniemy uzyskać jak najwięcej oszczędności właściwie we wszystkich dziedzinach przy zachowaniu odpowiedniego komfortu życia. Idealnym połączeniem tych dwóch nurtów są panele słoneczne pozwalające obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem wody oraz całego domu. Zapraszamy do wykorzystania ekologicznych rozwiązań jakimi są panele słoneczne oferowane przez przedsiębiorstwo Elektro Masters.

Panele słoneczne Kraków
455 0
24 Dmuchawa do pieca

W naszym asortymencie znajdują się wentylatory o korpusie stalowym i aluminiowym. Różne wielkości kołnierzy przyłączeniowych pozwalają dopasować urządzenie do każdej instalacji grzewczej. Dostępna u nas dmuchawa do pieca napędzana jest silnikiem marki Ziehl-Abegg. Metalowe wirniki wykonano z blachy ocynkowanej, co zapewnia im odporność na korozję.

Dmuchawa do pieca
578 0
25 Zakładowa kontrola produkcji

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi, z zakresu wdrażania różnorodnych systemów przedsiębiorczych do firm. W dzisiejszej propozycji, polecamy Państwu pomoc w systemie, takim jak zakładowa kontrola produkcji. Nasze usługi świadczymy profesjonalnie oraz solidnie, zapewniając każdemu klientowi najlepsze rozwiązania!

Zakładowa kontrola produkcji
437 0
26 Geodeta Olsztyn

Współpracuje z nami doświadczony i wykwalifikowany geodeta - jego usługi z pewnością spełnią wymagania najbardziej wykwalifikowanych klientów. Jesteśmy firmą, którą cechuje bezwzględna rzetelność w realizowaniu usług i nastawienie na potrzeby usługodawców. Przekonaj się, ile jest w stanie zrobić dla Ciebie doświadczony i wykwalifikowany geodeta - przyjdź do naszej firmy.

Geodeta Olsztyn
262 0
27 Drewno kominkowe cena

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe drewno kominkowe. Cena naszego drewna nie jest wysoka, dlatego nasza oferta cieszy się ogromną popularnością. Mogą u nas Państwo nabyć m.in. drewno dębowe, akacjowe, olchowe i grabowe. Polecamy serdecznie nasze drewno kominkowe. Jego ceny możecie Państwo sprawdzić na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Drewno kominkowe cena
464 0
28 Dźwig towarowy

Firma BKG Polska oferuje urządzenia przemysłowe niemieckiej firmy Bunse-Aufzüge-GmbH. Dystrybuujemy i instalujemy dźwigi towarowe, windy osobowe, podnośniki do przewozu europalet i inne. Oferowane przez nas urządzenia mają możliwość podnoszenia towarów, których ciężar przekracza nawet tysiąc kilogramów. Wyposażamy firmy produkcyjne, magazyny, budynki, w których niezbędne są windy. Zapewniamy wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze systemy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami.

Dźwig towarowy
439 0
29 Podłogi Warszawa

Sykomat to świat drzwi i podłóg, które spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej ofercie Państwa mieszkanie zyska blask i elegancję. Gwarantujemy, że nasze produkty są wytrzymałe, odporne i solidne, a dodatkowo utrzymują najwyższe walory estetyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podłogi Warszawa
291 0
30 Nowe mieszkania Warszawa Ursynów

Jeżeli marzy się Państwu przeprowadzka do nowego mieszkania, a Warszawa stanowi dla Was idealną lokalizację - koniecznie poznajcie nasze propozycje lokali na Ursynowie. Zostały one zlokalizowane w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom dostęp do całej niezbędnej do wygodnego życia infrastruktury. Zapraszamy do oglądania.

Nowe mieszkania Warszawa Ursynów
317 0
31 Drzwi garażowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Orkan, która specjalizuje się w tworzeniu elementów stolarki otworowej, niezbędnych przy wyposażaniu domu. Zajmujemy się wykonywaniem drzwi garażowych na Śląsku, zapewniając naszym Klientom idealnie dopasowane, spełniające wszystkie ich oczekiwania modele.

Drzwi garażowe
209 0
32 Deweloperzy Bydgoszcz

Wśród deweloperów w Bydgoszczy niekwestionowanym liderem jest biuro Arkada Invest. Budujemy nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne bloki pełne ustawnych i jasnych mieszkań. Oferujemy dopłatę skarbu państwa do spłat kredytu w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych. Możesz zaoszczędzić na wkładzie własnym! Warunkiem jest zakup lokum z rynku pierwotnego, więc nie zwlekaj i jak najprędzej skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Polecamy bezpieczne i ciche osiedla strzeżone. Szeroki wybór metraży i udogodnień,

Deweloperzy Bydgoszcz
512 0
33 Centrala oddymiania

Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Psofix. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom specjalistycznych urządzeń, stanowiących część systemów przeciwpożarowych. W ofercie, którą chcemy Państwu przedstawić znaleźć można takie artykuły jak na przykład elektryczna centrala oddymiania, cechująca się funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Posiadamy także kurtyny oraz drzwi stalowe. Poza sprzedażom zajmujemy się także serwisem oferowanych przez nas urządzeń. Zachęcamy do kontaktu.

Centrala oddymiania
483 0
34 Kotły 5 klasy

Jeśli chcecie w swoich domach zastosować najbardziej wydajne, a zarazem bezpieczne sposoby na ogrzewanie danych pomieszczeń zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie rozmaite kotły 5 klasy i piece z podajnikiem tłokowym. Cechują się one niezwykle prostą obsługą, która nie wpływa negatywnie na ludzi i środowisko.

Kotły 5 klasy
109 0
35 Panel szklany do łazienki

Przygotowujemy dla naszych Klientów bardzo efektowne rozwiązania, tj. panel szklany do łazienki, kuchni lub dowolnego innego pomieszczenia. Produkty pozwalają na zabezpieczenie ścian bądź innych przestrzeni. Gwarantują przy tym niezwykle efektowny wygląd. Mogą być wykonane w technologii zadruku, jak też zupełnie gładkie i pozbawione wzoru. Gwarantujemy duży wybór rozwiązań - od modeli laminowanym, poprzez wersje Lacobel, a kończąc na produktach z mocowaniem punktowym. Gwarantujemy szeroki wybór rozwiązań w Vitro-Plus.

Panel szklany do łazienki
178 0
36 Alufelgi 15

Oto przed państwem oferta, obok żaden miłośnik motoryzacji nie powinien przejść obojętnie. Proponujemy państwu aluminiowe alufelgi 15 cali, dzięki którym wasz pojazd będzie prezentował się okazale. Dostępne w naszym sklepie wyroby produkowane przez uznane firmy motoryzacyjne, bez wątpienia znajdą zastosowanie w większości modeli aut osobowych, a dodatkowo spełnią swoje funkcje. Niezależnie od tego czy lubisz tradycyjne rozwiązania, czy może jesteś miłośnikiem oryginalności i nowoczesności - znajdziesz coś dla siebie.

Alufelgi 15
314 0
37 Kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze zewnętrzne kosze na śmieci oraz worki na odpady występują w zróżnicowanych rozmiarach i bogatej kolorystyce, co ułatwia sortowanie śmieci. Oprócz nich posiadamy w swojej ofercie także wiele innych artykułów, wśród których z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Kosze na śmieci zewnętrzne
491 0
38 Meisen

Naszą specjalnością są elewacje i tarasy kompozytowe. Można u nas nabyć wspaniałe deski tarasowe, które odznaczają się niezwykłą elegancją oraz ogromną wytrzymałością. Stworzone z nich konstrukcje zachwycą Cię swoją solidnością! Warto więc skorzystać z naszej oferty, w której królują bardzo atrakcyjne ceny.

Meisen
361 0
39 Taxi bagażowe

Przestrzeń jest bardzo ważna. Dodaje nam energii, albo zabiera. Często dzieje się tak, że do zupełnie innego miasta dzieją się takie przeprowadzki. Gdańsk tanio także przewozi sprzęt szczególny, który wymaga zdecydowanie większej opieki niż inne przedmioty. Taxi bagażowe Gdańsk oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach.

Taxi bagażowe
437 0
40 Ramy aluminiowe

Z całą pewnością oferowane przez nas ramy aluminiowe wzbudzą państwa zainteresowanie przede wszystkim zróżnicowanym sposobem ich zastosowania. Są to idealne akcesoria do prezentacji plakatów, haseł reklamowych, oferty firmy, które idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju targach wystawienniczych. Ramy aluminiowe zdobią również wnętrze firmy, gdzie w nich umieszczać dyplomy i nagrody zdobyte przez firmę. Również nowe produkty i usługi warto reklamować na plakatach wkładanych w ramy aluminiowe. Skutecznie przyciąga to wzrok klientów i zachęca do zapoznania się z treścią pisma czy plakatu w ramie.

Ramy aluminiowe
477 0
- Dodaj swoją stronę
© 2019 www.ntlublin.pl