Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Namioty magazynowe wynajem

Polecamy hale namiotowe i namioty magazynowe, wynajem których oferujemy. Nasze konstrukcje stalowe, hale produkcyjne, namioty magazynowe różnego rodzaju oraz inne produkty cechuje najwyższa jakość materiałów, z których są wykonywane, nowoczesność, estetyka, indywidualny dobór poszczególnych elementów dopasowany do wymagań każdego klienta. Interesują Cię hale namiotowe - wynajem lub kupno? Zapraszamy!

Namioty magazynowe wynajem
346 0
2 Płatwie dachowe

Zróżnicowane doświadczenie oraz precyzja wykonania gwarantują naszym klientom niezwykle wytrzymałe elementy konstrukcyjne. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo płatwie dachowe, w charakterze ktorych można zastosować kształtowniki o przekroju poprzecznym Z - tzw. zetowniki - oraz C. Oferujemy produkt trwały, wysokiej jakości, a przy tym o konurencyjnej cenie. Zapraszamy!

Płatwie dachowe
588 0
3 Palowanie gruntu

Jedną z prac budowlanych, często niezbędnych przy budowie domu bądź innego rodzaju, większej inwestycji, jest palowanie gruntu. Można je wbijać: z wody (z jednostek pływających – pływających platform roboczych), w wodzie, z lądu w wodzie, z lądu na lądzie lub z wody na lądzie, a także opierać na stropie skały.

Palowanie gruntu
376 0
4 Fotowoltaika Poznań

Jeżeli chcesz zaoszczędzić, a przy okazji zrobić coś dla środowiska, skorzystaj z możliwości jaką jest fotowoltaika. Montaż kolektorów słonecznych i innych elementów, dystrybucja instalacji, a także projektowanie systemów to zakres działań, których świadczenia na terenie Poznania podejmuje się nasza firma.

Fotowoltaika Poznań
490 0
5 Nóż do kosiarki

Możliwość wykorzystania do różnych urządzeń tnących stosowanych w pracach ogrodowych daje nasz nóż do kosiarki. Wśród kilkuset produktów znajdują się akcesoria wykonywane z bardzo wytrzymałej stali o różnych rozmiarach, które można montować również w większości wertykulatorów dostępnych na rynku ogrodniczym.

Nóż do kosiarki
268 0
6 Kostka granitowa

Nie byle jakie i unikalne towary : wyroby z granitu, pomniki, kostka granitowa, nagrobki, pomniki cmentarne oraz blaty granitowe to tylko detal ciekawej palety produktowej przygotowanej z zamysłem o wymagających konsumentach. Zapraszamy na stronę internetową firmy kamieniarskiej http://www.gmb-inwestycje.com/

Kostka granitowa
532 0
7 Home Staging

Mieszkania w stanie deweloperskim oraz te w wersji pokazowej tworzą kompletnie różne obrazy w oczach potencjalnego kupca. Od Nowa HS zajmując się działaniami z zakresu home staging, sprawia że przestrzenie od razu sugerują jak wyglądałoby mieszkanie w nich. Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektu, współpracę z podwykonawcami oraz zakup niezbędnych dekoracji wraz z ich właściwym umiejscowieniem. Istnieje również możliwość powierzenie nam prezentacji nieruchomości oraz wykonanie jej specjalnej sesji fotograficznej.

Home Staging
303 0
8 Tokarki do metalu

Jeśli szukasz używanej obrabiarki, sprawdzonej i zmodernizowanej, w pełnie niezawodnej i wydajnej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy między innymi tokarki do metalu, pozwalających na szybką i precyzyjną obróbkę elementów o powierzchni wałka przy użyciu specjalnych noży znajdujących się na głowicy.

Tokarki do metalu
114 0
9 Chemia techniczna

Długotrwała i efektywna praca maszyn przemysłowych, jest zależna od konserwacji i odpowiedniego serwisu. W tym celu warto skorzystać ze specyfików oferowanych przez naszą firmę. To smary, silikony i odrdzewiacze, za pomocą których uodpornimy wszelkiego rodzaju elementy toczne i simmeringi. Chemia techniczna, oferowana przez naszą hurtownię w województwie śląskim, to doskonały sposób na bezusterkową produkcję.

Chemia techniczna
135 0
10 Domowa elektrownia słoneczna

Korzystając z odnawialnych źródeł energii, ograniczamy negatywny wpływ na środowisko. Ponadto domowa elektrownia słoneczna może przynieść nam spore oszczędności. Jeśli taka instalacja zostanie odpowiednio dopasowana do potrzeb mieszkańców, spowoduje, że wydatki ponoszone na energię zdecydowanie spadną.

Domowa elektrownia słoneczna
266 0
11 Frezowanie posadzki betonowej

Każdą przestrzeń da się oczyścić - trzeba tylko wiedzieć, jak. Jeśli więc wylewka w obiekcie nie wygląda już tak dobrze, jak kiedyś, to może być znak, że przyda się frezowanie posadzki betonowej. Proponujemy usługi śrutowania, szlifowania i skuwania: jednym słowem wszystko, co jest potrzebne, by odnowić podłogę. Zleć nam obróbkę!

Frezowanie posadzki betonowej
282 0
12 Projekt piętrowego domu ekologicznego

Jeśli marzą Ci się własne cztery ściany, to może warto zastanowić się nad konstrukcją, która nie będzie wpływać negatywnie na środowisko. Na naszej stronie znajdziesz między innymi projekt piętrowego domu ekologicznego. Stanowi on doskonałe rozwiązanie, które jest bardzo ekonomiczne, a przy tym dobre dla środowiska.

Projekt piętrowego domu ekologicznego
571 0
13 Mieszkania deweloperskie Olsztyn

Nowoczesne mieszkania deweloperskie znajdziecie Państwo w firmie IPB Iława. Są to lokale dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Zlokalizowanie bloków to osiedle nieco oddalone od centrum, spokojne i komfortowe. Jako doświadczony generalny wykonawca zapewniamy wysoki poziom wykończenia i terminowość oddanie inwestycji do użytku.

Mieszkania deweloperskie Olsztyn
500 0
14 Pianka PUR Wrocław

Jeżeli chcesz, aby Twój dom był o połowę tańszy w kosztach utrzymania od przeciętnych, zastosuj izolację natryskową. Pianka PUR zapewnia ciągłość izolacji bez mostów termicznych. Ciepło nie ma gdzie uciekać! Różnicę w kosztach zauważysz już po roku użytkowania. Co ważne, izolacja nie osiada, nie kruszy się i nie traci właściwości.

Pianka PUR Wrocław
162 0
15 Nawozy wapniowe

Wapń wprowadzony do gleby ułatwia dostęp wody i powietrza do korzeni roślin. Dzięki temu rosną one szybciej i są zdrowe. Dlatego polecamy nasze nawozy wapniowe, które sprawią, że Państwa uprawy będą wspaniałe. Takie nawozy są w Polsce niezwykle popularne. Jest to spowodowane ich doskonałym działaniem!

Nawozy wapniowe
314 0
16 ogrodzenia przemysłowe

Bogata oferta płotów jest tym, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo. Oferujemy nowoczesne ogrodzenia przemysłowe, bramy i akcesoria, które produkujemy z najlepszych komponentów. Stawiamy na stabilność i trwałość, by poszczególne systemy doskonale zabezpieczały określony teren np budowy. Wszystkie produkty są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych.

ogrodzenia przemysłowe
472 0
17 Przeglądy budynków Warszawa

Nasza oferta obejmuje sieci marketów, stacje paliw, magazyny, biura i wspólnoty mieszkaniowe, w których przeprowadzamy przeglądy budynków. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy - należą do nich pomiary elektryczne, a także kominiarskie oraz analiza szczelności instalacji gazowych. Nasi specjaliści zajmują się również reprezentacją inwestorów na terenie budowy.

Przeglądy budynków Warszawa
157 0
18 wiercenie diamentowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu robót budowlanych. W naszej ofercie znajduje się wiercenie diamentowe, do którego używamy profesjonalnego sprzętu. Taka technika pozwala na np. dokładne cięcie żelbetu, wiercenie w nim otworów oraz frezowanie betonu. Nasza metoda nie powoduje uszkodzeń powierzchni, a wykonane odwierty będą mieć dokładnie wymaganą średnicę z gładkimi krawędziami.

wiercenie diamentowe
533 0
19 Dachy z trzciny

Jesteśmy firmą, która proponuje Państwo wyjątkowe rozwiązania budowlane. Od dawna zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich, a naszą specjalnością są dachy z trzciny. Ich rosnąca popularność spowodowana jest faktem, iż jest to rozwiązanie ekologiczne oraz zapewniające doskonałe warunki mieszkaniowe - utrzymanie ciepła zimą i chłodu latem.

Dachy z trzciny
217 0
20 Keramzyt

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych. Rozbudowaliśmy naszą ofertę o sprzedaż Keramzytu w rozmiarach 8/16 mm, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni zielonej, porządkując ją i uwydatniając piękno roślin. Dzięki zastosowaniu różnorodnych, naturalnych materiałów możemy zapewnić, że sprawdzą się one przed każdym domem. Zapobiegną one utracie wilgoci z gleby oraz wzrostowi chwastów w pobliżu wszystkich roślin.

Keramzyt
63 0
21 Osłonowe rury

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze, osłonowe rury, dostępne w wielu wariantach i zawsze korzystnych cenach. Gwarantujemy, że ta propozycja odpowie na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania! Stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu, dlatego swoje wyroby stalowe udostępniamy w korzystnych cenach. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dzisiaj! Czekamy na Ciebie z najkorzystniejszymi propozycjami.

Osłonowe rury
243 0
22 Atex

Członkostwo w Unii Europejskiej nakłada na polskie firmy obowiązek dostosowania się do wielu ustaw - jedną z nich jest dyrektywa ATEX. Określa ona podstawowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasza firma zajmuje się wykonaniem oceny zagrożenia wybuchu i wyznaczeniem stref możliwego niebezpieczeństwa.

Atex
357 0
23 Dmuchawa do pieca

W naszym asortymencie znajdują się wentylatory o korpusie stalowym i aluminiowym. Różne wielkości kołnierzy przyłączeniowych pozwalają dopasować urządzenie do każdej instalacji grzewczej. Dostępna u nas dmuchawa do pieca napędzana jest silnikiem marki Ziehl-Abegg. Metalowe wirniki wykonano z blachy ocynkowanej, co zapewnia im odporność na korozję.

Dmuchawa do pieca
578 0
24 Geodeta Olsztyn

Współpracuje z nami doświadczony i wykwalifikowany geodeta - jego usługi z pewnością spełnią wymagania najbardziej wykwalifikowanych klientów. Jesteśmy firmą, którą cechuje bezwzględna rzetelność w realizowaniu usług i nastawienie na potrzeby usługodawców. Przekonaj się, ile jest w stanie zrobić dla Ciebie doświadczony i wykwalifikowany geodeta - przyjdź do naszej firmy.

Geodeta Olsztyn
262 0
25 Dźwig towarowy

Firma BKG Polska oferuje urządzenia przemysłowe niemieckiej firmy Bunse-Aufzüge-GmbH. Dystrybuujemy i instalujemy dźwigi towarowe, windy osobowe, podnośniki do przewozu europalet i inne. Oferowane przez nas urządzenia mają możliwość podnoszenia towarów, których ciężar przekracza nawet tysiąc kilogramów. Wyposażamy firmy produkcyjne, magazyny, budynki, w których niezbędne są windy. Zapewniamy wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze systemy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami.

Dźwig towarowy
439 0
26 Drzwi garażowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Orkan, która specjalizuje się w tworzeniu elementów stolarki otworowej, niezbędnych przy wyposażaniu domu. Zajmujemy się wykonywaniem drzwi garażowych na Śląsku, zapewniając naszym Klientom idealnie dopasowane, spełniające wszystkie ich oczekiwania modele.

Drzwi garażowe
209 0
27 Deweloperzy Bydgoszcz

Wśród deweloperów w Bydgoszczy niekwestionowanym liderem jest biuro Arkada Invest. Budujemy nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne bloki pełne ustawnych i jasnych mieszkań. Oferujemy dopłatę skarbu państwa do spłat kredytu w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych. Możesz zaoszczędzić na wkładzie własnym! Warunkiem jest zakup lokum z rynku pierwotnego, więc nie zwlekaj i jak najprędzej skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Polecamy bezpieczne i ciche osiedla strzeżone. Szeroki wybór metraży i udogodnień,

Deweloperzy Bydgoszcz
512 0
28 Centrala oddymiania

Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Psofix. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom specjalistycznych urządzeń, stanowiących część systemów przeciwpożarowych. W ofercie, którą chcemy Państwu przedstawić znaleźć można takie artykuły jak na przykład elektryczna centrala oddymiania, cechująca się funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Posiadamy także kurtyny oraz drzwi stalowe. Poza sprzedażom zajmujemy się także serwisem oferowanych przez nas urządzeń. Zachęcamy do kontaktu.

Centrala oddymiania
483 0
29 Kotły 5 klasy

Jeśli chcecie w swoich domach zastosować najbardziej wydajne, a zarazem bezpieczne sposoby na ogrzewanie danych pomieszczeń zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie rozmaite kotły 5 klasy i piece z podajnikiem tłokowym. Cechują się one niezwykle prostą obsługą, która nie wpływa negatywnie na ludzi i środowisko.

Kotły 5 klasy
109 0
30 Alufelgi 15

Oto przed państwem oferta, obok żaden miłośnik motoryzacji nie powinien przejść obojętnie. Proponujemy państwu aluminiowe alufelgi 15 cali, dzięki którym wasz pojazd będzie prezentował się okazale. Dostępne w naszym sklepie wyroby produkowane przez uznane firmy motoryzacyjne, bez wątpienia znajdą zastosowanie w większości modeli aut osobowych, a dodatkowo spełnią swoje funkcje. Niezależnie od tego czy lubisz tradycyjne rozwiązania, czy może jesteś miłośnikiem oryginalności i nowoczesności - znajdziesz coś dla siebie.

Alufelgi 15
314 0
31 Kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze zewnętrzne kosze na śmieci oraz worki na odpady występują w zróżnicowanych rozmiarach i bogatej kolorystyce, co ułatwia sortowanie śmieci. Oprócz nich posiadamy w swojej ofercie także wiele innych artykułów, wśród których z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Kosze na śmieci zewnętrzne
491 0
32 Ramy aluminiowe

Z całą pewnością oferowane przez nas ramy aluminiowe wzbudzą państwa zainteresowanie przede wszystkim zróżnicowanym sposobem ich zastosowania. Są to idealne akcesoria do prezentacji plakatów, haseł reklamowych, oferty firmy, które idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju targach wystawienniczych. Ramy aluminiowe zdobią również wnętrze firmy, gdzie w nich umieszczać dyplomy i nagrody zdobyte przez firmę. Również nowe produkty i usługi warto reklamować na plakatach wkładanych w ramy aluminiowe. Skutecznie przyciąga to wzrok klientów i zachęca do zapoznania się z treścią pisma czy plakatu w ramie.

Ramy aluminiowe
477 0
- Dodaj swoją stronę
© 2020 www.ntlublin.pl