Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Giętarka do drutu

Wszędzie tam, gdzie potrzebne będzie kształtowanie podłużnych wyrobów metalowych przyda się giętarka do drutu. Narzędzie wykorzystać można również do obróbki prętów zbrojeniowych o grubszych średnicach. W ofercie posiadamy modele zarówno o pojedynczym, jak i podwójnym łożyskowaniu, a także wyposażone we wkładki regulujące.

Giętarka do drutu
444 0
2 meble kuchenne na wymiar Poznań

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Was najciekawsze projekty na szafy i meble kuchenne na wymiar. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest właściwe wyposażenie Waszych domów w pakowne miejsca do przechowywania ubrań czy innych przedmiotów. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku.

meble kuchenne na wymiar Poznań
23 0
3 Dachy z trzciny

Jesteśmy firmą, która proponuje Państwo wyjątkowe rozwiązania budowlane. Od dawna zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich, a naszą specjalnością są dachy z trzciny. Ich rosnąca popularność spowodowana jest faktem, iż jest to rozwiązanie ekologiczne oraz zapewniające doskonałe warunki mieszkaniowe - utrzymanie ciepła zimą i chłodu latem.

Dachy z trzciny
217 0
4 Keramzyt

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych. Rozbudowaliśmy naszą ofertę o sprzedaż Keramzyt u w rozmiarach 8/16 mm, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni zielonej, porządkując ją i uwydatniając piękno roślin. Dzięki zastosowaniu różnorodnych, naturalnych materiałów możemy zapewnić, że sprawdzą się one przed każdym domem. Zapobiegną one utracie wilgoci z gleby oraz wzrostowi chwastów w pobliżu wszystkich roślin.

Keramzyt
63 0
5 wciągniki

Jesteśmy doświadczonym i cenionym w branży sprzedawcą lin stalowych i wysokiej jakości zawiesi, czy też innego osprzętu potrzebnego przy transporcie, jak i przeładunku różnego rodzaju towarów. W ofercie posiadamy produkty łańcuchowe, pasowe, a także wężowe, które doskonale sprawdzą się w firmach transportowych, czy też produkcyjno-usługowych.

wciągniki
325 0
6 Osuszanie ścian

Wilgoć, grzyby i wszelkie inne niechciane naleciałości znajdujące się na murach potrafią sprawić, że po dłuższym czasie użytkowania lokalu ten zaczyna z zewnątrz gnić bądź namakać, a interwencja specjalistów kosztuje duże pieniądze. Osuszanie ścian, jakim zajmujemy się w zakresie działalności naszej firmy to usługa, w obrębie której przy pomocy zaawansowanego technicznego oprzyrządowania pozbędziemy się niechcianych elementów z dowolnego budynku. Realizujemy też izolację fundamentów czy iniekcję krystaliczną.

Osuszanie ścian
545 0
7 Uszczelki samoprzylepne

Do montażu jakichkolwiek konstrukcji niezbędne są akcesoria gwarantujące jej stabilność i chroniące ją przed uszkodzeniem. Uszczelki samoprzylepne to wygodne narzędzia, które pomagają prawidłowo utrzymać poszczególne elementy. Oprócz tego zabezpieczają przed hałasem i - dzięki wykorzystaniu pianki poliuretanowej - posiadają właściwości termoizolacyjne.

Uszczelki samoprzylepne
190 0
8 Rolety zewnętrzne Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Oktom z Warszawy, która działa w branży elementów wykończeniowych dla budownictwa już od 1998 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna plastikowe oraz aluminiowe znanych i cenionych producentów. Proponujemy także akcesoria okienne, jak rolety zewnętrzne, żaluzje, plisy, zasłony i wiele innych.

Rolety zewnętrzne Warszawa
363 0
9 Ocieplanie poddasza pianką poliuretanową

Już dziś zapewnij sobie bezpieczny dom na lata, a jednocześnie oszczędności w ogrzewaniu. Skorzystaj z usług firmy AMP Technology, która specjalizuje się w technologii natryskowej. Proponują ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi, a jednocześnie odznacza się długowiecznością. Jest to tworzywo samogasnące, dlatego też nie spowoduje rozprzestrzeniania się ognia, a jednocześnie wypełni wszystkie wolne przestrzenie gwarantując szczelną izolację całego budynku.

Ocieplanie poddasza pianką poliuretanową
119 0
10 Rury osłonowe

Szukasz sposobu na ochronę kabli lub instalacji telekomunikacyjnej przed słońcem, mrozem lub wodą? Zamów rury osłonowe w naszej firmie. Oferujemy szeroki wybór materiałów o różnych długościach i przekrojach. Każdy towar przed wysyłką dokładnie sprawdzamy. Zamówienie dostarczamy pod wskazany przez klienta adres.

Rury osłonowe
243 0
11 Kontenery biurowe

Nasza firma specjalizuje się w budownictwie modułowym. Nasze obiekty modułowe służą jako kontenery biurowe, sanitarne czy też socjalne, jako zaplecze budowy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy transportować i montować tego typu konstrukcje w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu szybko i z możliwością łatwej przebudowy.

Kontenery biurowe
61 0
12 Zabezpieczenia ogniochronne

Doświadczoną firmą, która wykonuje zabezpieczenia antykorozyjne oraz zabezpieczenia ogniochronne jest Techrom. Udział w dużych inwestycjach budowlanych, gdzie aplikowane były najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń jest dodatkowym gwarantem stabilności i rzetelności firmy. Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia strony internetowej.

Zabezpieczenia ogniochronne
533 0
13 Panele fotowoltaiczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ekologiczne rozwiązania z zakresu pobierania i użytkowania energii elektrycznej. Innowacyjny pomysł na wprowadzenie instalacji solarnych przerodził się w masowe zainteresowanie tego typu funkcjami. My w swoim asortymencie udostępniliśmy profesjonalne panele fotowoltaiczne, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Wybierz oszczędność i ekologię już dziś - zachęcamy do współpracy na najwyższym poziomie! Czekamy właśnie na Ciebie...

Panele fotowoltaiczne
197 0
14 Drzwi, podłogi i tarasy

Poszukujecie państwo rozwiązań, dzięki którym wasze domy staną się piękne, a także bezpieczne? Zapraszamy się do zapoznania z ofertą na drzwi, które dzięki podążaniu przez nas za najnowszymi designerskimi pomysłami, ale również dbałością o klasyczne gusta wielu klientów, są niezwykle eleganckie i odznaczają się ogromną wytrzymałością, dzięki zastosowaniu dokładnie selekcjonowanego drewna. Znajdźcie państwo coś dla siebie, z pewnością będzie to inwestycja na długie lata.

Drzwi, podłogi i tarasy
38 0
15 Taśmy uszczelniające

Przedstawiamy ofertę sprawdzonych uszczelnień budowlanych o szerokich zastosowaniach. Taśmy uszczelniające z wysokiej jakości tworzywa mają właściwości rozprężające, dzięki czemu skutecznie i szybko wypełniają fugi oraz przestrzenie dylatacyjne w budownictwie. To tworzywo w pełni odporne na działanie szkodliwych czynników.

Taśmy uszczelniające
222 0
16 Atex

Członkostwo w Unii Europejskiej nakłada na polskie firmy obowiązek dostosowania się do wielu ustaw - jedną z nich jest dyrektywa ATEX. Określa ona podstawowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasza firma zajmuje się wykonaniem oceny zagrożenia wybuchu i wyznaczeniem stref możliwego niebezpieczeństwa.

Atex
357 0
17 Panele słoneczne Kraków

Wszyscy pragniemy żyć w zdrowym otoczeniu, oddychać czystym powietrzem i spacerować pośród żywej, naturalnej zieleni. Ponadto pragniemy uzyskać jak najwięcej oszczędności właściwie we wszystkich dziedzinach przy zachowaniu odpowiedniego komfortu życia. Idealnym połączeniem tych dwóch nurtów są panele słoneczne pozwalające obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem wody oraz całego domu. Zapraszamy do wykorzystania ekologicznych rozwiązań jakimi są panele słoneczne oferowane przez przedsiębiorstwo Elektro Masters.

Panele słoneczne Kraków
455 0
18 Materiały budowlane Zielona Góra

Jesteśmy firmą oferującą Państwu wysokiej jakości płytki kolektory słoneczne, chemię oraz materiały budowlane. Zielona Góra to miejscowość, w której posiadamy placówkę. Serdecznie więc i te produkty polecamy i zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty. Nasze atrakcyjne produkty czekają na Państwa.

Materiały budowlane Zielona Góra
23 0
19 Dmuchawa do pieca

W naszym asortymencie znajdują się wentylatory o korpusie stalowym i aluminiowym. Różne wielkości kołnierzy przyłączeniowych pozwalają dopasować urządzenie do każdej instalacji grzewczej. Dostępna u nas dmuchawa do pieca napędzana jest silnikiem marki Ziehl-Abegg. Metalowe wirniki wykonano z blachy ocynkowanej, co zapewnia im odporność na korozję.

Dmuchawa do pieca
578 0
20 Zakładowa kontrola produkcji

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi, z zakresu wdrażania różnorodnych systemów przedsiębiorczych do firm. W dzisiejszej propozycji, polecamy Państwu pomoc w systemie, takim jak zakładowa kontrola produkcji. Nasze usługi świadczymy profesjonalnie oraz solidnie, zapewniając każdemu klientowi najlepsze rozwiązania!

Zakładowa kontrola produkcji
437 0
21 Geodeta Olsztyn

Współpracuje z nami doświadczony i wykwalifikowany geodeta - jego usługi z pewnością spełnią wymagania najbardziej wykwalifikowanych klientów. Jesteśmy firmą, którą cechuje bezwzględna rzetelność w realizowaniu usług i nastawienie na potrzeby usługodawców. Przekonaj się, ile jest w stanie zrobić dla Ciebie doświadczony i wykwalifikowany geodeta - przyjdź do naszej firmy.

Geodeta Olsztyn
262 0
22 Ekskluzywne apartamenty Warszawa

Nasze biuro sprzedaży oferuje ekskluzywne apartamenty na wynajem w samym centrum Warszawy. Proponujemy Państwu wyjątkową ofertę skierowaną do osób, które lubią luksus i wyjątkowy komfort połączony z wysokim standardem i nowoczesnymi technologiami. Cechy te spełnia Złota 44. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

Ekskluzywne apartamenty Warszawa
570 0
23 Drewno kominkowe cena

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe drewno kominkowe. Cena naszego drewna nie jest wysoka, dlatego nasza oferta cieszy się ogromną popularnością. Mogą u nas Państwo nabyć m.in. drewno dębowe, akacjowe, olchowe i grabowe. Polecamy serdecznie nasze drewno kominkowe. Jego ceny możecie Państwo sprawdzić na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Drewno kominkowe cena
464 0
24 Dźwig towarowy

Firma BKG Polska oferuje urządzenia przemysłowe niemieckiej firmy Bunse-Aufzüge-GmbH. Dystrybuujemy i instalujemy dźwigi towarowe, windy osobowe, podnośniki do przewozu europalet i inne. Oferowane przez nas urządzenia mają możliwość podnoszenia towarów, których ciężar przekracza nawet tysiąc kilogramów. Wyposażamy firmy produkcyjne, magazyny, budynki, w których niezbędne są windy. Zapewniamy wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze systemy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami.

Dźwig towarowy
439 0
25 Schody dywanowe

Zapraszamy Państwa na stronę firmy Taborek z Częstochowy, na której znajdą Państwo doskonałe schody drewniane dywanowe. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta, którą Państwu przedstawiamy spełniała Państwa wszelkie oczekiwania dlatego wykonujemy schody z najlepszych gatunków drewna krajowego i zagranicznego z pięknymi elementami wykończeniowymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Schody dywanowe
61 0
26 Podłogi Warszawa

Sykomat to świat drzwi i podłóg, które spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej ofercie Państwa mieszkanie zyska blask i elegancję. Gwarantujemy, że nasze produkty są wytrzymałe, odporne i solidne, a dodatkowo utrzymują najwyższe walory estetyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podłogi Warszawa
291 0
27 Nowe mieszkania Warszawa Ursynów

Jeżeli marzy się Państwu przeprowadzka do nowego mieszkania, a Warszawa stanowi dla Was idealną lokalizację - koniecznie poznajcie nasze propozycje lokali na Ursynowie. Zostały one zlokalizowane w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom dostęp do całej niezbędnej do wygodnego życia infrastruktury. Zapraszamy do oglądania.

Nowe mieszkania Warszawa Ursynów
317 0
28 Drzwi garażowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Orkan, która specjalizuje się w tworzeniu elementów stolarki otworowej, niezbędnych przy wyposażaniu domu. Zajmujemy się wykonywaniem drzwi garażowych na Śląsku, zapewniając naszym Klientom idealnie dopasowane, spełniające wszystkie ich oczekiwania modele.

Drzwi garażowe
209 0
29 Nagrzewnice wodne

W ramach naszych usług proponujemy najlepsze nagrzewnice wodne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, dzięki którym spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Zainwestuj w ciepło i solidność już dziś - wybierz ofertę Konwektor!

Nagrzewnice wodne
187 0
30 Deweloperzy Bydgoszcz

Wśród deweloperów w Bydgoszczy niekwestionowanym liderem jest biuro Arkada Invest. Budujemy nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne bloki pełne ustawnych i jasnych mieszkań. Oferujemy dopłatę skarbu państwa do spłat kredytu w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych. Możesz zaoszczędzić na wkładzie własnym! Warunkiem jest zakup lokum z rynku pierwotnego, więc nie zwlekaj i jak najprędzej skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Polecamy bezpieczne i ciche osiedla strzeżone. Szeroki wybór metraży i udogodnień,

Deweloperzy Bydgoszcz
512 0
31 Centrala oddymiania

Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Psofix. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom specjalistycznych urządzeń, stanowiących część systemów przeciwpożarowych. W ofercie, którą chcemy Państwu przedstawić znaleźć można takie artykuły jak na przykład elektryczna centrala oddymiania, cechująca się funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Posiadamy także kurtyny oraz drzwi stalowe. Poza sprzedażom zajmujemy się także serwisem oferowanych przez nas urządzeń. Zachęcamy do kontaktu.

Centrala oddymiania
483 0
32 Piec z podajnikiem

Jeśli chcecie w swoich domach zastosować najbardziej wydajne, a zarazem bezpieczne sposoby na ogrzewanie danych pomieszczeń zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie rozmaite kotły i piece z podajnikiem tłokowym. Cechują się one niezwykle prostą obsługą, która nie wpływa negatywnie na ludzi i środowisko.

Piec z podajnikiem
109 0
33 Termometr do sauny

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów, które będą wzbogacały funkcje pomieszczeń służących do gorących kąpieli powietrznych. Termometr do sauny pozwoli na stałe kontrolowanie temperatury wewnątrz pomieszczenia, tak aby pobyt w nim był nie tylko komfortowy, lecz także bezpieczny. W ofercie sklepu internetowego KLAFS znajdują się dwa modele tego urządzenia. Klasyczny, z białą tarczą, zdolny do mierzenia do 120 stopni, jak i też model z czarną tarczą i czerwoną wskazówką, idealny dla zbiorników medycznych.

Termometr do sauny
164 0
34 Panel szklany do łazienki

Przygotowujemy dla naszych Klientów bardzo efektowne rozwiązania, tj. panel szklany do łazienki, kuchni lub dowolnego innego pomieszczenia. Produkty pozwalają na zabezpieczenie ścian bądź innych przestrzeni. Gwarantują przy tym niezwykle efektowny wygląd. Mogą być wykonane w technologii zadruku, jak też zupełnie gładkie i pozbawione wzoru. Gwarantujemy duży wybór rozwiązań - od modeli laminowanym, poprzez wersje Lacobel, a kończąc na produktach z mocowaniem punktowym. Gwarantujemy szeroki wybór rozwiązań w Vitro-Plus.

Panel szklany do łazienki
178 0
35 Alufelgi 15

Oto przed państwem oferta, obok żaden miłośnik motoryzacji nie powinien przejść obojętnie. Proponujemy państwu aluminiowe alufelgi 15 cali, dzięki którym wasz pojazd będzie prezentował się okazale. Dostępne w naszym sklepie wyroby produkowane przez uznane firmy motoryzacyjne, bez wątpienia znajdą zastosowanie w większości modeli aut osobowych, a dodatkowo spełnią swoje funkcje. Niezależnie od tego czy lubisz tradycyjne rozwiązania, czy może jesteś miłośnikiem oryginalności i nowoczesności - znajdziesz coś dla siebie.

Alufelgi 15
314 0
36 Rynek energii

Enea - oszczędzanie energii dzięki odpowiedniemu dopasowaniu taryfy do Państwa potrzeb i wymogów, jest jak najbardziej możliwe. Rynek energii dynamicznie się rozwija, ale to właśnie pełna współpraca z naszą firmą pozwoli nam dostosować indywidualną ofertę dla Państwa gospodarstwa domowego. Gwarantujemy satysfakcję i znaczne obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Rynek energii
480 0
37 Kosze na śmieci zewnętrzne

Nasze zewnętrzne kosze na śmieci oraz worki na odpady występują w zróżnicowanych rozmiarach i bogatej kolorystyce, co ułatwia sortowanie śmieci. Oprócz nich posiadamy w swojej ofercie także wiele innych artykułów, wśród których z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Kosze na śmieci zewnętrzne
491 0
38 Meisen

Naszą specjalnością są elewacje i tarasy kompozytowe. Można u nas nabyć wspaniałe deski tarasowe, które odznaczają się niezwykłą elegancją oraz ogromną wytrzymałością. Stworzone z nich konstrukcje zachwycą Cię swoją solidnością! Warto więc skorzystać z naszej oferty, w której królują bardzo atrakcyjne ceny.

Meisen
361 0
39 http://www.achilles.gda.pl/ - Taxi bagażowe

Przestrzeń jest bardzo ważna. Dodaje nam energii, albo zabiera. Często dzieje się tak, że do zupełnie innego miasta dzieją się takie przeprowadzki. Gdańsk tanio także przewozi sprzęt szczególny, który wymaga zdecydowanie większej opieki niż inne przedmioty. Taxi bagażowe Gdańsk oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach.

http://www.achilles.gda.pl/ - Taxi bagażowe
437 0
40 Ramy aluminiowe

Z całą pewnością oferowane przez nas ramy aluminiowe wzbudzą państwa zainteresowanie przede wszystkim zróżnicowanym sposobem ich zastosowania. Są to idealne akcesoria do prezentacji plakatów, haseł reklamowych, oferty firmy, które idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju targach wystawienniczych. Ramy aluminiowe zdobią również wnętrze firmy, gdzie w nich umieszczać dyplomy i nagrody zdobyte przez firmę. Również nowe produkty i usługi warto reklamować na plakatach wkładanych w ramy aluminiowe. Skutecznie przyciąga to wzrok klientów i zachęca do zapoznania się z treścią pisma czy plakatu w ramie.

Ramy aluminiowe
477 0
- Dodaj swoją stronę
© 2018 www.ntlublin.pl